Erkende telers

Hieronder vind je een lijst met alle erkende telers van de Gentse azalea. Zij verenigen zich onder de noemer PAK (Project Azalea Kwaliteit).

Naam bedrijf Teler/forcerie/handel Website/Email
Adriaenssens Peter Teler adriflor.eu
info@adriaenssens.com
Adriaenssens Pol Teler poladriaenssens@skynet.be
Azaro-Roggeman Teler info@azaro.be
Buysse Tom Teler/forcerie/handel debetereazalea.be
info@tombuysse.be
De Clercq Daniel Teler Declercq.daniel@skynet.be
De Clercq Stijn Teler stijndeclercq.be
Stijn_de_clercq@skynet.be
De Croock Teler/handelaar decroock.be
info@decroock.be
De Graeve J & R Teler info@azaleadegraeve.be
De Guchtenaere Eddy Teler Contact
De.guchtenaere.eddy@skynet.be
De Bloemenkabouter Teler bloemenkabouter.be
koen@bloemenkabouter.be
De Schoenmacker Patrick Teler pdeschoen@skynet.be
De Vriendt – Haentjens & zn Teler devriendt-haentjens.be
Devriendt_haentjens@skynet.be
De Waele – Reynvoet Teler/forcerie/handel geertdewaele.be
Geert.de.waele@telenet.be
De Waele-Wilwoodii Teler dewaele-wilwoodii.be
lode@wilwoodii.be
De Wilde John Teler/handel johndewilde.be
info@johndewilde.be
Dhaese Geert Teler/forcerie/handel Geert.dhaese1@telenet.be
Dhaese A & R Teler/forcerie/handel rdhaese.be
r.dhaese@telenet.be
Drieghe Azalea BVBA Teler/forcerie www.driegheazalea.be
info@driegheazalea.be
Floramor Forcerie/handel www.floramor.be
christoph@floramor.be
Goossens Teler info@andre-goossens.be
Gysel Azalea Teler gyselazalea.be
gyselazalea@live.be
Teelt ID’Flor Teler idflor.com
Piet.ravelingien@floreac.com
Leybaert Teler bvbaleybaert.be
Tom.leybaert@skynet.be
Naudts Kurt Teler Kurt.naedts1@pandora.be
Naudts Mario Teler/forcerie/handel queenofflowers.com<
mario@queenofflowers.com
Naudts Walter Teler/forcerie/handel Walter.naudts@belgacom.net
Kristof Neyt Teler kristof.neyt@skynet.be
Van Acker Kris Teler Vanacker.kris@skynet.be
VDS-plant Teler vds-plant.be
Peter.van.der.straeten@pandora.be
Van de Steende Eric Teler Eric.vandesteene@skynet.be
Van de Steene-De Buck Teler azaleavandesteene.be
Hans.vandesteene@skynet.be
Van de Velde R & J Teler jos-en-rik-vandevelde.be
Rikvandevelde@telenet.be
Van Laere Filip Teler filipvanlaere@skynet.be
Bloemisterij Van Eetvelde Teler/forcerie/handel vaneetvelde.com
Kurt@vaneetvelde.com
Van Hove Johan Teler j.van.hove@skynet.be
Van Oost Dirk Teler handelskwekerij@vanoostbvba.be
Van Oost Hendrik Teler/forcerie/handel azaleatuin.be
Hendrik.vanoost@belgacom.net
Verbrugge Geert Teler info@azalea-verbrugge.be
Willems Filip Teler willemsfilipbvba@skynet.be
Willems Jean-Paul Teler j-p.willems@telenet.be
Belgian Extra Azalea Forcerie/handel bea-azalea.be
luc.de.clercq@skynet.be
Tom Hesters – Hesters Forcerie/handel hesters.com
tom@hesters.be
De Vriendt Hubert Handel contact
hubertdv@telenet.be
NV Gimall Plants Handel gimallplants.com
info@gimallplants.be
Handel Floreac Handel floreac.com
kris.verhaegen@floreac.com